Interview
Artikelen
Inspiratie
Vakbegrippen

Rosada Factory Outlet



Horecaconcepten van Rosada Factory Outlet Rosada Factory Outlet in Roosendaal is vanaf eind 2006 geopend. De verschillende horeca-outlets op Rosada worden geëxploiteerd door de Vermaat Groep. Horeca vormt een belangrijk onderdeel binnen de algehele beleving van winkelen: het is een rustmoment om even lekker bij te komen en hoort bij een gezellig dagje uitgaan. De mix van horecagelegenheden op Rosada is afgestemd op het creëren van dit rustmoment voor verschillende doelgroepen. Lees het interview met Lex Roos, hoofd inkoop van de Vermaat Groep, voor meer informatie over de horeca-exploitatie bij Rosada Factory Outlet.

Mockamore Mockamore is een internationaal zelfbedienings koffieconcept met bijzondere koffies en bijpassende foodproducten van hoge kwaliteit. De verschillende koffiebonen worden in diverse delen van de wereld speciaal voor Mockamore geselecteerd, gebrand en gemelangeerd. Het gebak en de bagels worden vers bereid en zijn door leveranciers speciaal voor Mockamore ontwikkeld. Inmidels zijn er 6 vestigingen in Nederland, 3 in België en 1 in de Verenigde Arabische Emiraten. De vestigingen hebben stuk voor stuk een eigen, herkenbaar interieur dat de ‘espresso-beleving’ versterkt. Per jaar genieten meer dan één miljoen gasten van de koffies van Mockamore. De doelgroep van Mockamore op Rosada is breed, hetgeen ook blijkt uit het feit dat dit concept de meeste gasten per week trekt.
   
On Top On Top heeft de internationale varianten van pannenkoeken bij elkaar gebracht in een eigentijdse omgeving. De pannenkoeken worden ambachtelijk bereid met zuiver natuurlijke ingrediënten. Zo wordt het meel voor de pannenkoeken volgens een speciale receptuur gemalen door windkorenmolen ‘De Vlijt’ in Wageningen. Om de maaltijd af te sluiten heeft het restaurant een Ben & Jerry’s scoop shop. Gasten kunnen bij On Top ook terecht voor koffie met iets lekkers. On Top richt zich vooral op gezinnen en opa’s en oma’s met kleinkinderen en is een bediend concept.
   
Food Factory De Food Factory is een modern fast food restaurant geïnspireerd door de stijl en sfeer van een “American Diner” uit de jaren ‘60. Het productenaanbod in dit restaurant is divers: koffie, snacks, lunch en maaltijden. Het concept is gebaseerd op zelfbediening en de gasten van Food Factory zijn over het algemeen wat jonger en meer gericht op fast food. Als het druk is bij Rosada, gaat juist bij Food Factory het aantal bezoekers omhoog. Dit is met name gelegen in het laagdrempelige karakter en de brede toegankelijkheid van het concept. 
   
Eten en Drinken bij Roos Het tweede bediende horecaconcept op Rosada is brasserie ‘Eten en Drinken bij Roos’: een sfeervol lunchcafé gelegen in het hart van Rosada. Het concept staat voor gezelligheid, vers en genieten. De doelgroep van Roos heeft iets meer te besteden en wil even rustig zitten tussen het winkelen door. Veel Belgische bezoekers gaan naar Roos voor een kop koffie of om te lunchen.